Zapraszamy dzieci, młodzież oraz studentów na zajęcia akrobatyczno-artystyczne!

Zajęcia z akrobatyki sportowej, skoków na batucie, ścieżce sprężystej, gimnastyki, akrobatyki powietrznej są prowadzone przez doświadczonych trenerów i artystów Teatru Sztuki Ruchu OCELOT. Nad całością projektu czuwa wielokrotny mistrz świata w akrobatyce sportowej, wybitny artysta sztuki ruchu, lekarz - ordynator oddziału rehabilitacyjnego, Prezes Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot  Bogdan Zając oraz Dyrektor Artystyczny Beata Zając.

* Na zajęciach obowiązuję strój sportowy ( np. body, legginsy, dres, T-shirt) oraz obuwie z miękką podeszwą (baletki, ewentualnie skarpetki na zmianę).

* Uczestnik zajęć jest objęty ubezpieczeniem NNW PZU SPORT.

Dodatkowe informację:
❣️ przez Naszego Facebook'a
📩 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
📲 tel.: 609 553 201 lub +48 607 192 212

 ​Pliki do pobrania:

Umowa
Zgoda na udział
Oświadczenie COVID-19
Regulamin

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA:

 

Odporność psycho-fizyczna = systematyczna aktywność ruchowa 🤸🏻‍♂️

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy 👨‍👩‍👧‍👦

Szczegóły TUTAJ

Uwaga!

W odniesieniu do najnowszych informacji i zaleceń dotyczących COVID-19 umieszczonych przez GIS, informujemy, że zajęcia akrobatyczne w Bolesławcu, Legnicy, Lubinie i Wrocławiu będą obywać się bez zmian dla zdrowych dzieci, których bliscy nie zetknęli się z osobą chorą na COVID-19 i nie są objęci izolacja lub/i kwarantanną.
Prosimy o ponowne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa dostępnymi na naszej stronie, oddziałach Fundacji oraz o ich przestrzeganie.

Procedura bezpieczeństwa 

Procedura postępowania na wypadek zakażenia

GŁOGÓW zajęcia zawieszone od 19.10.20 do odwołania, ze względu na zakaz prowadzenia zajęć rekreacyjnych w placówce, w której się odbywają 😔. Opłaty za karnety zostaną przeksięgowane na poczet najbliższego miesiąca, w którym wrócimy na treningi!